Patrzę w lustro ... i co widzę?

Temat: Kolędy
Ponieważ wielkimi krokami zbliżają się święta należy przygotować nastrój i podłoże miłego nastroju. Luźny temat. Ciekawe adaptacje kolęd do wykorzystania w przyszłym tygodniu. Tylko błagam CIEKAWE a nie takie który każdy zna.

Moja propozycja i coś do czego wracam co roku. De facto jeden z twórców tego zespołu uczył mnie grać na gitarze w liceum

Mantou: http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=malenstwo&sid=67

Źródło: gsmforum.pl/index.php?showtopic=28730Temat: 25 lipca 2009 Warszawa Pamiętamy '44
Grzegorz Zembrowski z Trójki też bardzo lubi "Czarne Okna":

http://chomikuj.pl/eftherkh/Hetane/Radio/2009.06.29_Mikrokosmos

Na MySpace Gajcego (dziwnie to brzmi, hehe) rzucili fragmenty wszystkich utworów. Zapowiada się raczej słabo: oprócz wiadomo-kogo, Agressivy 69 (choć tu melodia wokalu przywiodła mi na myśl... jakąś piosenkę z dzieciństwa - wiem, dziwne skojarzenie, ale chyba "Zuzia lalka nieduża"), Fat Belly Family (ale kretyńska nazwa), Dezertera (nie słucham i nie lubię) oraz być może Armii nie ma tu zbyt wiele. Na totalny obciach wygląda mi Maleo (wiadomo, reggae, poza tym JAK CZYMŚ TAKIM MOŻNA OTWIERAĆ ALBUM!?), Cicha (co to ma być, kolędy i pastorałki?) i, tradycyjnie już, Kazik (co się z nim dzieje do cholery?). Oczywiście to są tylko krótkie fragmenciki, więc z ostatecznym spuszczeniem płyty do klopa jeszcze się trochę wstrzymam .
Źródło: forum.hetane.com/viewtopic.php?t=48